Įrankių nuoma ir pardavimas

Eiti į parduotuvę

Savo klientams galime pasiūlyti pačių populiariausių gamintojų, tokių kaip BOSCH, MAKITA, DEWALT, HILTI ir kt., įrankių pasirinkimą. Platus prekių asortimentas patenkins kiekvieno auksarankio lūkesčius ir tikrai nenuvils darbinėje veikloje.

Prekių pasirinkimas nudžiugins ne tik neprofesionalius vartotojus, užsiimančius įvairiais ūkio ir statybų darbais, bet ir specialistus, kuriems šis amatas yra jų pagrindinė darbinė veikla. Kiekviena prekė gali užtikrinti nepriekaištingą ir tobulą rezultatą, nes ji yra patikrinta laiko ir turi aukščiausius kokybės įvertinimus.

Kadangi savo dirbtuvėse paprastai neįmanoma – o ir nebūtina – turėti visų įrankių, mes siūlome ne tik įrankių pardavimo, bet ir jų nuomos paslaugas. Jei žinote, kad tam tikras įrankis jums bus reikalingas tik vieną kartą ar kelis kartus, mūsų siūlomos paslaugos padės jums ne tik sutaupyti pinigų, bet ir sparčiai ir kokybiškai atlikti norimus darbus.

Taigi, bendrovės „VIRDAINA“ paslaugos yra sukurtos kiekvieno iš jūsų patogumui ir kokybiškam bei pagyrimo vertam darbui atlikti, kurio rezultatai jus džiugins ne vienerius metus. Nieko nelaukę, susisiekite su mūsų specialistais ir gaukite profesionalią, išsamią ir naudingą konsultaciją rūpimais klausimais.